مشاوره و سفارش

کیوسک مواد غذایی

کیوسک مواد غذایی به طور کلی به یک دکه، کیوسک یا ساختار موقت گفته می‌شود که برای تهیه و فروش مواد غذایی به عموم مردم ایجاد می‌شود. این غرفه‌ها معمولاً در جایی عمومی که گروه زیادی از افراد حاضرند مانند پارک، دانشگاه، ورزشگاه و فستیوالها برقرار می‌شوند. گاهی این اصطلاح همچنین به عملیات کسب و کار و فروشندگان غرفه‌های مواد غذایی هم اطلاق می‌شود.

کَمپِر

کَمپِر یا وَنِ اردوزی یا کاروانِت، وسیله نقلیه‌ای است که هم حمل و نقل و محل اقامت و خواب را فراهم می کند. این اصطلاح عمدتاً ون هایی را توصیف می کند که تجهیز شده‌اند، غالباً بدنه‌ای سفارشی مورد استفاده به عنوان محل اسکان دارد.

کانکس سیار

کانکس سیار که به کانکس های متحرک نیز معروفند به دو دسته کلی چرخدار و بدون چرخ تقسیم بندی می شوند . این دسته کانکس ها برای افراد یا سازمان هایی کارایی دارند که جابه جایی برای آنها بسیار اهمیت دارد. کانکس های سیار در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته می شوند که برخی از آنها بر روی ماشین نصب شده و محلی خوبی برای استراحتگاه های بین جاده ای را ایجاد می کند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
کیوسک طرح لیوان نسکافه-سفارشیموجودتماس بگیرید
کیوسک های طرح میوه-سفارشیموجودتماس بگیرید
فست فود های سیار وکمپر-سفارشیموجودتماس بگیرید
موتور فود های سیار-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه ما با پشتوانه حدود ۲۰ سال در زمینه تولید محصولات کامپوزیت و فایبرگلاس در صنایع مختلف مشغول به فعالیت می باشد و چند وقتی هست که تصمیم گرفتیم به جهت ایجاد اشتغال برای افراد جویای کار و آسان کردن شرایط شروع کار و هزینه کمتر و در دسترس بودن بیشتر مواد غذایی و فست فود آبمیوه ها در اماکن مختلف و مراکز تفریحی و تجاری و راه اندازی کسب و کار با کمترین هزینه تولید انواع موتور فود کیوسک و کانکس های سیار و طرح دار را در دستور کار خود قرار بدهیم.

مدیر مجموعه dalia group

امیر شایسته

Call Now Buttonتماس بگیرید